Šilumos siurblys - Boileris, Oras-Vanduo Termo+ 230L HE

Oras/Vanduo

230

2

0,44

Aukšto efektyvumo

1 875,00 €

1 406,25 €

Nurodytos kainos gali skirtis

Termo+ DHW šilumos siurblys Oras-Vanduo sanitarinio, karšto vandens ruošimui.

 Kodėl rinktis šilumos siurblį Oras-Vanduo karšto vandens ruošimui?

 Šilumos siurblys yra labiausiai draugiškas aplinkai ir mažiausiai suvartojantis energijos karšto vandens ruošimo įrenginys.

 NAUDA:

  •          Karšto vandens ruošimo sąnaudas sumažintos mažiausiai 4 kartus.
  •          Draugiškiausias aplinkai vandens pašildymo būdas – CO2 emisija yra sumažinta iki 62%.
  •          Išskirtinai mažas investicijos atsipirkimo laikas (apie 5 metus)  - jeigu įvertinti investiciją į įprasto elektrinio vandens boilerį atsipirkimo laikotarpis dar labiau sutrumpėja.
  •          Be vandens pašildymo funkcijos papildomai galima naudoti įrenginį kaip nedidelių patalpų vėsinimą, džiovinimą, (rūsio, sandėliuko ar kt.) - NEMOKAMAI.
  •          Šilumos siurblį galima naudoti ištisus metus panaudojant papildomą šilumokaitį talpoje, tai leidžia vandenį šildyti nuo centrinės šildymo sistemos (kieto kuro, dujų), o kai šildymo sistema vasaros laikotarpiu yra atjungiama, tada šilumos siurblys Oras-vanduo naudojamas karšto vandens šildymui.
  •          Investicija į įrangą dvigubai mažesnė palyginus su vandens pašildymu nuo saulės kolektoriaus. Karštas vanduo ruošiamas ištisus metus, nepriklausomai nuo metų laiko ir nėra sudėtingų sprendimų montavimo metu ar prižiūrint įrangą.

 

Šilumos siurblio Termo+ privalumai:

 

Multi funkcinis valdiklis reguliuoja optimalų šilumos siurblio veikimą vandens pašildymui su automatine antilegionella programa ir savaitiniu programavimu.

Aukšto efektyvumo rotacinis kompresorius yra pagamintas būtent karšto vandens ruošimo funkcijai, kuris užtikrina labai mažas elektrines sąnaudas, ilgaamžiškumą ir vandens pašildymą iki +62˚C . Tai leidžia įvykdyti antilegionelos programą nenaudojant papildomo elektrinio šildytuvo.

Termostatinis išsiplėtimo vožtuvas su vidiniu, skaitmeniniu ekvalaizeriu ir galimybe reguliuoti išorini superheat  padaro šį šilumos siurblį tiksliu ir ekonomišku.

Išorinis didelio naudingo ploto šilumokaitis sušildo vandenį greičiau dėka padidinto šilumos perdavimo ploto. Netiesioginis vandens pašildymas eliminuoja šaldymo agento nutekėjimą į vandens talpą.   

Ašinis išgarintojo ventiliatorius užtikrina tylų veikimą ir didelį oro srautą su 65% mažesnėmis elektros sąnaudomis.  

 

Didelio ploto  išgarintojas esant ekstremalioms veikimo sąlygoms su optimaliais tarpais išdėstytais aušinimo lapeliais  sukuria efektyvų veikimą.

Aukščiausios kokybės emaliuota vandens talpa su įmontuotu Mg anodu užtikrina pilną apsaugą prieš koroziją. Aukštos kokybės PU talpos izoliacija užtikriną žemą šilumos praradimą.

 

ĮPRASTA IR AIR VERSIJA:

 AIR versija: 

Suteikia galimybę ventiliuoti pasirinktas patalpas. Prie šilumos siurblio oro paėmimo ir išmetimo angų galima pajungti ortakius. Ortakiai montuojami nuo oro paėmimo angos esančios ant šilumos siurblio. Šiais ortakiai oras traukiamas iš patalpų per šilumos siurblį ir išmetamas į lauką. Visų ortakių ilgis neturi viršyti 10 m.  

HE versija – aukšto efektyvumo versija:

 Šilumos siurblyje sumontuotas rotacinis kompresorius pagamintas specialiai šilumos siurblio funkcijai. 30% aukštesnis efektyvumas.

 SOLAR versija – su dvigubu šilumokaičiu:

 Šilumos siurblio oras-vanduo versija su 230 ir didesne litrų talpa gali būti komplektuojama su dviem šilumokaičiais esančiais talpoje, kurie skirti papildomam pašildymui nuo saulės kolektoriaus ir kito kuro. Tai leidžia naudoti 3 skirtingas kuro rūšis karšto vandens ruošimui.

 

Šilumos siurblio tipasOras/Vanduo
COP4,55 (EN 255-3)
Talpa L230
Šildymo galia (kW)2
Elektrinė galia (kW)0,44
Išmatavimai (Aukštis X diametras) mm1550x660
VersijaAukšto efektyvumo

Peržiūrėta

Akcijinės prekės