Oro Sausintuvas Fresh AV1-10L

30 m2

10

nuo 5 iki 35 C

166,00 €

Nurodytos kainos gali skirtis

 • Dviejų metų garantija visiems „Inventor“ sausintuvams

  Visiems „Inventor“ sausintuvams suteikiama 2 metų garantija. Aukšta jų gamybos kokybė užtikrina nepriekaištingą našumą ir ilgalaikį veikimą net ir pačiomis reikliausiomis sąlygomis. Be to, tai yra „Inventor“ sausintuvų konkurencinis pranašumas ir įsipareigojimas savo klientams.

 • Unikalus dizainas su pačia tyliausiu ir aukščiausiu našumu!

  • Sureguliuokite kambario drėgmę naudodami sausintuvo skaitmeninį ekraną
  • Puikūs rezultatai dėl nuolatinio sausinimo
  • Džiovinkite drabužius nepertraukiamo sausinimo režimu
  • Tylusis režimas drėgmei naikinti naktį

Naudokite nuolatinį sausinimą, kad gautumėte tiesioginius rezultatus ten, kur to reikia. Nuolat sausindamas įrenginį, jis veikia kaip katalizatorius esant didelėms reikmėms, tokioms kaip drabužių džiovinimas ar užtvindytos patalpos, greitai ir efektyviai pašalinantis drėgmę.

Mėgaukitės tylia kambario, kurioje nėra drėgmės, higienos atmosfera. Įjunkite tylųjį režimą naktį arba tais atvejais, kai reikalinga visiška tyla ir užtikrinkite idealų drėgmės lygį jūsų kambaryje be jokių rūpesčių.

Oro sausintuvas

Mėgaukitės saugiu sausintuvo darbu, naudodamiesi specialia įranga, apsaugančia nuo perpildymo. Kai vandens rezervuaras yra pilnas, sausintuvas automatiškai išsijungia ir užsidega indikatorius Visas, kad praneštumėte, jog turite ištuštinti vandens baką, kad išvengtumėte nuotėkio.

Oro sausintuvas

Dėl nuolatinio drenažo pamirškite apie nuolatinį vandens rezervuaro ištuštinimą. Įdėkite vamzdelį prietaiso gale ir įkiškite jį į sifoną. Vandens oras, surinktas dirbant sausintuvu, tiesiogiai pateks į kanalizaciją.

Oro sausintuvas

Perkelkite sausintuvą kur ir kada reikia. Integruoti ratukai leidžia visiškai judėti, o optimaliems rezultatams pasiekti įrenginį galima lengvai perkelti ir išdėstyti ten, kur reikia.

Skirtas patalpai iki:30 m2
Įtampa / dažnis / fazės (V / Hz / Ph)220-240/50/1
Vidinis aukšt/žem. triukšmingumas (dB (A))39
Išoriniai išmatavimai Pl/Gy/Au (mm)320x215x420
Vidinis/išorinis grynas svoris (kg.)11,2
ŠaltnešisR290
Galia (W)190
Oro kiekis (m3/h)Min 85/ Max 107
Vandens talpa (L)2,1
Surenkamos drėgmės kiekis (L/24h)10
ModelisFRS-10L
Veikia nuo-iki Cnuo 5 iki 35 C

Peržiūrėta