Oro Kondicionierius Be Išorinio Bloko “OSLO 3.0“

2,932

A

A

1 650,00 €

1 506,45 €

Nurodytos kainos gali skirtis

Pasiteirauti apie prekę

AUKŠTO EFEKTYVUMO INTEGRUOTAS ŠILUMOS SIURBLYS

“Oslo“ modelį galima rinktis iš 2 galingumų, kad būtų patenkinti visi būsto poreikiai. „Ec“ varikliai sumažina energijos suvartojimą ir padidina EER bei COP.

Kondicionieriaus valdymo pultas, integruota žemų temperatūrų sistema ir vidinė oro mainų sistema yra tik keletas pagrindinių jos bruožų. Jis yra ypač kompaktiškas (tik 24 cm storio), turi patrauklų dizainą ir keletą papildomų funkcijų.

 

VIETOMS KUR TIESIOG NEGALI TIKĖTIS RASTI ORO KONDICIONIERIŲ

Paprastai atsitinka taip, kad butuose, esančiuose senamiesčiuose, taip pat viešbučiuose, galite rasti tik sumontuotą šildymo sistemą. Trumpais vasaros laikotarpiais ir sezono viduryje jums reikia greito oro kondicionavimo ir šildymo  sistemos. Tais atvejais “Oslo” kondicionierius yra geriausias ekonominių ir techninių aspektų sprendimas.

 

SENAMIESČIAI

Istoriniuose miesto centruose taisyklės dažnai lemia neestetišką pasirinkimą ir labai dideles renovacijos išlaidas. “Oslo” kondicionierius be išorinio bloko, yra geriausias būdas apeiti šias būtinybes.

 

VIEŠBUČIO KAMBARIAI

Viešbučio kambariai gali būti neužimti kelioms valandoms arba jiems gali prireikti kitokių aplinkos sąlygų, kad atitiktų svečių reikalavimus. “Oslo” yra idealus variantas šiai problemai išspręsti. Per trumpiausią laiką užtikrins patogias temperatūros ir drėgmės sąlygas.

 

ORO CIRKULIACIJA -VĖDINIMAS

Oro įsiurbimas užtikrina pastovią oro cirkuliaciją apie 30–40 m³ / h. Šios funkcijos negalima rasti tradiciniuose ‘split’ tipo oro kondicionieriuose. Tai ypač patogu miegamuosiuose, kur CO2 lygis miego metu turi tendenciją didėti.

 

NUOTOLINIS VALDYMAS IR VALDYMO PULTAS

Be nuotolinio valdymo pulto (tik “Oslo 4.0“), oro kondicionieriaus valdymo skydelis leidžia nustatyti visas funkcijas, įskaitant „blokavimo“ funkciją, kuri apsaugo nuo netyčinės komandos.

 

MONTAVIMAS

Norint įdiegti mūsų integruotas sistemas, nereikia nei techniko, turinčio F-GAS licenciją, nei sistemos priežiūros atestato. Tam reikia tik dviejų skylių sienoje.

DAUGIAU JOKIO KONDENSATO NUTEKĖJIMO

Dėl patentuotų „Fintek“ sistemų jums nebereikės daryti skylių ar dėti kondensato nutekamųjų vamzdžių. Vasarą ir žiemą išmanusis jutiklis galės pasirinkti geriausią kondensato išleidimo sprendimą. Jums teks mėgautis tik privalumais. Tai yra papildomas pasirinkimas bet kokio stiliaus sistemai.

 

NEMATOMOS GROTELĖS

Tinka, kai primygtinai reikalaujama, kad būtų išvengta net mažiausio vizualinio poveikio pastatams. Pagamintas iš ABS plastiko ir dažomas groteles galima įsigyti papildomai.

 

INDIVIDUALUS PRITAIKYMAS PAGAL POREIKĮ

Galime pritaikyti jūsų įrenginiui savo dizainą, bet taip pat galime sukurti unikalų dizainą pagal jūsų pageidavimus. Jūsų oro kondicionierius nebebus tik prietaisas, bet taps išskirtiniu jūsų interjero elementu.

 

INTEGRUOTI ŠILUMOS SIURBLIAI

“Sydney”, “Kyoto” ir “Oslo” oro kondicionieriai šildymui ir vėsinimui priskiriami A klasei. Jie yra sertifikuoti „TÜV Rheinland“.

 

DRAUGIŠKAS GAMTAI

Ventiliatoriai su elektroniniais varikliais ir didelio efektyvumo kompresoriai leidžia pasiekti A klasės COP ir EER lygį laikantis galiojančių maksimalaus efektyvumo taisyklių.

Šaldymo galia (kW) 2,932
Šildymo galia (kW) 3,030
Įtampa / dažnis / fazės (V / Hz / Ph) 230/50/1
Vidinis garso sklaidos lygis (dB (A)) 44
Išorinis garso sklaidos lygis (dB (A)) 43
Metinis energijos suvartojimas ( kWh / per metus ) 340
Matmenys AxPxG (mm) 580x1000x245
Pakuotės matmenys AxPxG (mm) 630x1110x275
Grynasis svoris (kg) 44
Elektros energijos sąnaudos aušinimo režimu (kW) 1,1
Elektros energijos sąnaudos šildymo režimu (kW) 0,97
Energijos sąnaudos budėjimo režimu (W) 1
Drėgmės pašalinimas (l / h) 0,88
Ventiliatoriaus greitis 3 + auto
Oro įsiurbimas (m³ / h) 410
Triukšmo lygis (dB) 37 - 40 - 46
Šaldymo agentas R410-A / R32
Energijos klasė aušinimo režimu A
Energijos klasė šildymo režimu A
Energijos vartojimo efektyvumas aušinimo režimu EERd 2,67
Energijos vartojimo efektyvumas šildymo režimu COPd 3,11
Sienų skylių skersmuo (mm) 160
Veikimo sąlygos - 8 C
Montavimo įrankių rinkinys Yra
Sertifikatai CE - TUV - ROhS
Apsaugos nuo kondensato nutekėjimo sistema Pasirinktinai
Antibakterinis AEMINA® oro filtras Yra

Peržiūrėta

Akcijinės prekės